SOLANUM JASMINOIDES - LILEK JASMÍNOKVĚTÝ

Produkt nemá žádné parametry.

• Rostlina v super stavu
  • , zakoupeno v ZAHRADNICTVÍ WEISS Jan a Matěj

Lilek jasmínokvětý je nádherná pnoucí kytka, jsem ráda, že jsem ji mohla u vás objednat, je celkem nedostupná.

Krásné pevné rostliny.

Produkt nemá žádné parametry.

• Popis: Solanum jasminoides je rostlina s dlouhými šlahouny převislého růstu dorůstá až 3 m během sezóny. Je vhodná do truhlíku, výborně se tvaruje, můžete použít i k pergolám. Neustále nasazuje krásné bílé květy.
  • Použítí : Do truhlíků a závěsných nádob. Samostatně nebo jako kombinaci s jinými rostlinami.
  • Pěstování:  Zálivka vydatná, stanovište slunné, hnojení doporučováno do každé zálivky, dobře snáší větrné polohy.
  • Počet sazenic do truhlíku (50 cm): 4

Jedná se o prodej sazenic v květináči  9 cm

• Rostlina v super stavu

Krásné pevné rostliny.

• , zakoupeno v ZAHRADNICTVÍ WEISS Jan a Matěj

• Sazenice od vás vypadá velmi dobře.
    • Loňský mi přezimoval, ale většinou se tak neděje.
  • , zakoupeno v ZAHRADNICTVÍ WEISS Jan a Matěj

Opakovaně sadím již několik let, pět rostlin do 60 cm truhlíků. Závěsy jsou vždy bohaté, se spoustou květů. V plném nárůstu budí velkou pozornost kolemjdoucích

Dobře zabaleno pro přepravu

Nádherná rostlina.

• libi se mi
  • , zakoupeno v ZAHRADNICTVÍ WEISS Jan a Matěj

jsem spokojená - líbí se mi

• , zakoupeno v ZAHRADNICTVÍ WEISS Jan a Matěj

• rostliny jsou zdravé a krásně zelené
    • rostliny došly perfektně zabalené

rostliny, které jsem objednala nikde jinde nenabízeli a
    kvalita byla výborná. Pokud budu příště něco potřebovat,
    nakoupím znovu u tohoto prodejce.