Kovářství DF - Opora pro popínavé rostliny - kužel / spirála 185 cm

Opěra pro okrasné i užitkové rostliny vyrobena z kvalitní oceli v české zámečnícké dílně, žádné šroubky jenom sváry. Žádné trubičky, ale plný materiál ! Opora pro popínavé...
Garantovaný nákup z VSelektro.eu

Skladem • 1 varianta470 Kč97 % • 731 recenzíDalší informace

Umělé květiny
Výška
185 cm

• , zakoupeno v VSelektro.eu

• Nejkrásnější stojan na popínavé rostliny. Ve skutečnosti vypadá mnohem líp než na obrázku. Opravdu mě překvapila kvalita materiálu a precizní práce kováře. Líbí se mi, že je přírodní neošetřený materiál, buď nechám na přírodě, aby udělal patinu, anebo si můžu natřít železo barvou podle svého. Paráda.
    • Vůbec žádná

Tento kužel,,spirála,, na popínavé rostliny rozhodně doporučuji. Krásnější než na obrázku. Velmi kvalitní a pevný. A hlavně neošetřený žádnou barvou. Můžu si sama vybrat podle umístění a vkusu, anebo nechat přírodě ať vykouzlí patinu. Určitě koupím minimálně ještě 2 kousky, anebo vyberu od tohoto prodejce podobnou.

Krásné

• , zakoupeno v VSelektro.eu

dlopuho jsem hledala, až jsem našla . Dobře udělané, moc pěkné a ta cena na jedničku!!!

Umělé květiny
Výška
185 cm

Opora pro popínavé rostliny ve tvaru spirálovitého kužele nalezne uplatnění v každé zahradě a to jako samostatně stojící v záhonu, nebo větším květináči. Vhodné pro růže, různé keře, popínavé rostliny, ale třeba také zeleninu.

Produkty Kovářství DF si získávají stále větší oblibu, protože zahrádkáři zjišťují, že takovou kvalitu v hobby marketu nekoupí. U nás získáte prvek do zahrady na roky a ne měsíce...

Parametry:

• Výška: 185cm
  • Průměr: 55cm

vyrobeno z kulatiny pr. 10 mm bez povrchové úpravy

Hmotnost: 7kg

• Vůbec žádná

Krásné

• , zakoupeno v VSelektro.eu

Jsem nadšená, moc pěkná vánoční dekorace, kvalitní materiál, kvalitní nátěr, naprostá spokojenost, mám již několik výrobků tohoto kováře a můžu všem doporučit, kvalitní a pěkné práce

• , zakoupeno v VSelektro.eu

Doporučuji - pevná, vhodná i pro větší rostliny .

• kvalitně vyrobeno
    • elegantní tvar
    • nemá úpravu proti rzi
  • , zakoupeno v VSelektro.eu

Super, pevne kvalitni a krasne.